п/п

Питання

Відповідь

1.

Чи можливо відкрити своє відділення від Вашого ломбарду?

ПТ "Ломбард" ТОВ "Експрес гроші", враховуючи потреби ринку, незабаром запускає новий проект, спрямований на розширення філіальної мережі за принципом реалізації франшиз. Ми пропонуємо - відкриття, реєстрацію у Вас в регіоні - Вашого ломбарду, філії (відокремлений підрозділ) від нашої фінансової компанії ПТ "Ломбард" ТОВ "Експрес гроші", з можливістю самостійного управління і контролю своїх ресурсів в організації та проведення фінансово-економічної діяльності. При цьому ми надає Вам весь пакет дозвільної документації, проводимо навчання Ваших співробітників по роботі з ювелірними виробами і дорогоцінними каменями, автомобілями, нерухомістю та побутовою технікою, надаємо юридичну, бухгалтерську і методологічну підтримку. Надаємо допомогу в організації роботи зі спеціальними комп'ютерними програмами. Для отримання більш детальної інформації звертайтеся за номером

 

КРЕДИТУВАННЯ ПІД ЗАСТАВУ АВТОМОБІЛІВ

№ п/п

Питання

Відповідь

1.

Чи можу я закласти в ломбарді автомобіль?

Вибачте. Видача фінансового кредиту під заставу автомобілю тимчасово призупинена.

2.

Чи існують у Вас пільги для постійних клієнтів?

Звичайно існують! При повторних зверненнях до нас Ви отримаєте можливість оформити кредит з меншою процентною ставкою.

Кредитування під заставу ювелірних виробів

№ п/п

Питання

Відповідь

1.

На який термін видається кредит під заставу золота? 

На будь-який термін зручний для клієнта від 1 до 30 днів.

2.

Що не приймає ломбард в заставу?

 

Ломбард не приймає в заставу вироби, проба яких нижче ніж 375; вироби, вага яких менше ніж 0,02гр.; технічне золото, а також золотий пісок, дріт, заготовки для виготовлення виробів, вироби не з дорогоцінного металу покриті золотом; ювелірні вироби зі срібла і позолочені срібні вироби; медалі, ордени, монети не з дорогоцінних металів. 

3.

Скільки днів ломбард чекає клієнта після закінчення терміну застави?

 

Ломбард передзвонює клієнтам після закінчення терміну застави якщо є телефон клієнта, якщо ні то чекає 3 дні. Після закінчення цього терміну ломбард в праві розпоряджатися предметом застави за своїм розсудом.

4.

Якщо немає клейма (проби) на вироби за якою проби приймає ломбард вироб в заставу? 

Виріб апробується реактивом, і по реакції визначається проба виробу.

5.

Якщо клієнт не може викупити вироб, що він повинен зробити щоб не втратити свій вироб? 

Клієнт повинен зробити перезаставу, сплатив відсотки по кредиту тим самим продовживши термін застави. Або зателефонувавши попросити, що б його почекали на термін не більше 1 тижня.