Наш ломбард надає послуги з кредитування під заставу Дорогоцінних металів

Для отримання кредиту під заставу при собі необхідно мати:

  • предмет застави;
  • ідентифікаційний код;
  • паспорт громадянина України;

Оформлення кредиту відбувається за кілька хвилин в 4 етапи:

1. Спеціаліст-оцінювач у Вашій присутності перевіряє справжність предмета застави, якщо це дорогоцінний метал, відповідність зазначеної пробі або (у разі відсутності пробірного клейма) визначає пробу заставного вироби, а також визначає вагу виробу шляхом зважування на вагах високої точності.

2. Спеціаліст-оцінювач визначає і називає суму можливого кредиту.

3. Якщо сума кредиту, названа оцінювачем, Вас влаштовує, Ви укладаєте договір видачі кредиту, термін якого визначаєте Ви самі, але він повинен бути в межах від 1 до 30 днів.

4. Післе оформлення договору фахівець-оцінювач видає Вам суму кредиту, а предмет застави вирушає в сейфове сховище на термін, зазначений у договорі.

По закінченню терміну договору Ви маєте право його продовжити, сплативши відсотки за користування кредитом, або викупити виріб, сплативши суму кредиту та відсотки за користування.

У разі якщо термін договору закінчився, і Ви його не продовжили, Ви оплачуєте пеню за прострочені дні. У разі не повернення кредиту та відсотків за користування у встановлений термін, вироб, наданий Вами в заставу, підлягає реалізації ломбардом в установленному прядку для погашення заборгованності по фінансовому кредиту, що не суперечить чинному законодавству України.